Kubaba Turizm Hakkında  
HAKKIMIZDA
 
Kubaba Turizm ve Seyahat Acentası; 1991 yılında Sümer Sok. 27/A Demirtepe – Ankara adresinde seyahat acentalığı faaliyetlerine başlamış 1997 yılında halen Merkez Ofis olan; genişletmeye devam etmiştir.

TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)'ne A grubu işletme belgesi ile kayıtlı bulunan acentamız aynı zamanda I.A.T.A. (International Air Transport Association) birliğine de üyedir.

Ulusal ve uluslararası Kongre ve Seminer konularındaki her türlü hizmeti en iyi kalitede vermeyi ilke edinmiş olan acentamız, tümü profesyonel olan kadrosu ile yaptığı her organizasyonda gerek katılımcıların gerekse işverenlerinin takdir ve teşekkürlerini kazanmıştır.

Temel prensibimiz müşterilerimize butik anlayış tarzında hizmet vererek, ihtiyaçları belirleyip, güven sağlamak ve hizmette fark yaratmaktır.
Otel departmanıyla da tüm Türkiye'de ve dünyada ağırlığını hissettiren acentamız elektronik rezervasyon sistemi ile dünyanın bütün gözde otelleriyle rezervasyon bağlantısı kurarak servisini en iyi kalitede sürdürmektedir.

Seyahat acentalığının en önemli dallarından biri olan Rent a Car dalında da son model araçlar ile (şoförlü-şoförsüz araç kiralama, transfer hizmetleri şehiriçi, sehirdışı ve yurtdışı araç teslimleri vs.) talepleri cevaplayabilen acentamız bu dalda da gerek kalite gerek servis anlayışı ile en iyi olduğunu ispatlamaktadır.